Subscribe

Newsletter

Get the latest fashion trends, the best in travel and my life.

O mne

about-me-image
uihui

Malina

Get the latest fashion trends, the best in travel and my life.

[rev_slider alias=“home_posts_slider“][/rev_slider]
10júl

25. Oficiálne už dávno dospelá…

Vek získavania skúseností, pri ktorých budeme neustále padať, ale nik nám to nepovie vopred? Jednoznačne. Doba, kedy by sme sa mali cítiť plne dospelo, ale zároveň sa stále hľadáme? Najpravdepodobnejšie. Odísť z domu a osamostatniť sa? Podstatné. Mať stabilnú prácu? Dôležité. Ale kde začať?

04dec
pocity depresie

Ako sa držať na kilometre od depresie? Malé každodenné kroky, ktoré vám pomôžu zostať nad hladinou

Intenzívne pocity dlhodobého smútku môžu viesť k depresii, ktorá sa na vás nalepí ako druhá vrstva kože. Čo robiť v okamihu, ak cítite, že upadáte do depresie? Ako bojovať s pocitom úzkosti, ktorý sa vám náhle zmocnil? V článku nájdete niekoľko jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu udržať sa stabilne nad vodou, ak cítite, že realita je príliš dusivá.

22nov
toxická produktivita

Prestaňte sa snažiť byť neustále produktívny

Pocit frustrácie z nedostatočného osobného a pracovného výkonu nás permanentne zväzuje. O produktivite čítame, zobúdzame sa so zoznamom plných povinností a premýšľame o tom, čo všetko musíme zvládnuť, inak pre nás deň nemá „hodnotu“. Následne nie sme dostatočne spokojný so sebou a strácame ilúziu, že sme deň správne vyplnili do najmenšieho detailu. Kedy sa produktivita stala pocitom, proti ktorému bojujeme a nie túžbou, ktorá nás poháňa vpred?

11nov

6 tipov ako VŽDY vyzerať vkusne

Pôsobiť prostredníctvom svojho vzhľadu prirodzene, je výsledkom pôvabu, charizmy a správneho výberu oblečenia. V bežnom živote sú dni, kedy chceme jednoducho vyzerať pekne bez väčšej námahy. Osvojiť si rutinu, ktorá nám vytvorí prirodzený a zároveň vkusný vzhľad, ktorý môžeme pomyselne vybrať zo šatníku a obliecť si ho. Nechceme stráviť hodiny úpravou najmenších detailov. Ako to dosiahnuť?

error: Content is protected !!